Sukces naszych uczniów w Dzielnicowym Turnieju Szachowym

W dniu 21.04.2017 uczniowie naszej szkoły w składzie:

1. Anna Kurowska

2. Jan Sikorski

3. Adam Sikorski

4. Michał Filipiak

zajęli I miejsce w Dzielnicowym Turnieju Szachowym, który odbył się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. P.E.Strzeleckiego i wezmą udział w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w Szachach.

Przypominam, iż nasza szkoła drugi rok z rzędu zajęła I miejsce w Dzielnicowym Turnieju Szachowym.

Życzę powodzenia i dalszych sukcesów 

Trener i opiekun grupy Przemysław Owczarek

IMAG0028 IMAG0035-1

Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny „Ortografia do głowy trafia”

Dnia 10.04.2017r. odbyła się w Szkole Podstawowej nr 112 V edycja Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego pt. „Ortografia do głowy trafia”. Wzięło w nim udział 116 uczniów  ze wszystkich białołęckich szkół. Temat przewodni dyktanda to ” Warszawa, miasto nad Wisłą”. Uczniowie doskonale poradzili sobie z zawiłościami ortograficznymi. Komisja konkursowa pod przewodnictwem doradcy metodycznego m. st. Warszawy w zakresie edukacji wczesnoszkolnej p. Małgorzaty Korchowiec wyłoniła laureatów tegorocznego konkursu.

     klasy III :

 I miejsce – Małgorzata BorowskaSzkoła Podstawowa nr 31                                                             

II miejsce – Jan Ruszkowski – Szkoła Podstawowa nr 314

II miejsce – Joanna Mokrogulska – Szkoła Podstawowa nr 356

III miejsce – Alicja Kostrzewa – Szkoła Podstawowa nr 112.

III miejsce – Izabela Kaczyńska – Szkoła Podstawowa nr 31

Laureaci będą reprezentowali  dzielnicę Białołęka w XIV Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas III szkół podstawowych m.st. Warszawy ” Z ortografią za pan brat”.

     klasy II:

I miejsce – Filip Frąckiewicz – Szkoła Podstawowa nr 342

II miejsce – Zofia Kudła – Szkoła Podstawowa nr 31

II miejsce – Oliwia Skowron – Szkoła Podstawowa nr 257.

III miejsce -  Joanna Dorosz – Szkoła Podstawowa nr 344

III miejsce – Natalia Gajkowska – Szkoła Podstawowa „Inspiracja”

III miejsce – Julia Sionek – Szkoła Podstawowa nr 118

Po raz piąty do konkursu przystąpiły dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Uczniowie  pisali dyktando w kategorii „Test”.

W kategorii „Test” przyznano nagrody:

     klasy II:

I miejsce – Przemysław Pawelec – Szkoła Podstawowa nr 355

II miejsce – Jakub Stempień  - Szkoła Podstawowa nr 112

III miejsce – Oliwia Michałowska – Szkoła Podstawowa nr 257

klasy III:

I miejsce – Mikołaj Kałuza – Szkoła Podstawowa nr 112

II miejsce – Natalia Kozłowska – Szkoła Podstawowa nr 154

III miejsce – Michał Półkoszek  – Szkoła Podstawowa nr 110

     klasy IV:

I miejsce – Marcel Wiśniewski – Szkoła Podstawowa nr 112

II miejsce – Katarzyna Wendt -  Szkoła Podstawowa nr 257

III miejsce – Nela Flis Szkoła -  Podstawowa nr 154

     klasy V

I miejsce – Jakub Kałuziński – Szkoła Podstawowa nr 257

II miejsce – Patrycja Serafin – Szkoła Podstawowa nr 112

III miejsce – Joanna Krzysztoforska – Szkoła Podstawowa nr 154

    klasy VI

I miejsce – Mateusz Jasiński – Szkoła Podstawowa nr 112

II miejsce – Julia Suszczyńska – Szkoła Podstawowa nr 257

III miejsce – Antek Kowalczyk – Szkoła Podstawowa nr 154

Laureatom gratulujemy.

Relacja foto