Sukces sportowy SP 112

W dniu 26.04.2018r. nasza szkoła odniosła duży sukces sportowy wygrywając „Mistrzostwa Białołęki w Piłce Nożnej”. W pokonanym polu zostawiliśmy m.in. szkoły sportowe. Chłopaki zagrali świetny turniej w składzie:

1. Bartek Bieryło
2. Kajtek Goś
3. Bartek Chojnowski (kapitan)
4. Mateusz Jasiński
5. Filip Lejnert
6. Mateusz Filipiak
7. Mateusz Papazachariou
8. Karol Puc
9. Antek Posadowski
10. Dawid Pawłowski
11. Kacper Kowalewski

Otrzymaliśmy także jedną nagrodę indywidualną Mateusz Jasiński został królem strzelców turnieju zdobywając 15 bramek, powinny być dwie Bartek Chojnowski (bramkarz) puścił najmniej bramek w turnieju, ale organizatorzy nie dali nam zgarnąć wszystkich statuetek. W nagrodę chłopcy jadą reprezentować dzielnicę Białołęka w „Warszawskim Turnieju Piłki Nożnej”