Przydział dzieci do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych na rok szkolny 2019/2020

 
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż zostały  utworzone listy dzieci z podziałem na grupy na rok szkolny 2019/2020. 10 lipca zostały wysłane na Państwa adresy e-mail informacje dot. przypisania dziecka do konkretnego oddziału. Tych z Państwa, którzy nie dostali wiadomości proszę o kontakt w celu uzyskania ww. informacji (kontakt w dniach 10-11.07 lub po 29.07) . Proszę jednak w pierwszej kolejności sprawdzić folder ze spamem w swoich skrzynkach, gdyż przy dużej ilości odbiorców poczta mogła potraktować e-maila ze szkoły jako spam. Ponadto nie wszyscy z Państwa przy zgłaszaniu dziecka do szkoły podali adres poczty. Zdarzały się też komunikaty o problemie z wysłaniem wiadomości na niektóre adresy.

Szkoła z Klasą