„Milion drzew dla Warszawy”

Dnia 10.X.2020 r. odbyło się uroczyste sadzenie drzew ramach akcji „Milion drzew dla Warszawy” – na terenie zielonym naszej szkoły. Akcja odbyła się pod patronatem Samorządu Szkolnego oraz grupy wolontariatu z inicjatywy Rady Rodziców. Miasto Stołeczne Warszawy oraz Klub Gaja serdecznie dziękują za zaangażowanie naszej placówki w 4 edycji akcji „Warszawskie Święto Drzewa – Milion drzew dla Warszawy”. W tym roku, jesienna akcja sadzenia drzew oraz działań wokół drzew i dla drzew posłużyły edukacji przyrodniczej. Została przeprowadzona pogadanka na temat znaczenia roślinności oraz różne przyrodnicze zagadki uatrakcyjniły zieloną akcję. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w zielonej akcji.

Opiekunowie akcji:
Marzenna Marciniak
Katarzyna Sołkowicz
Katarzyna Tomalak

Szkoła z Klasą