Kalendarium działań SU

ROK SZKOLNY 2019/20

*****************************************************************************************

Listopad

Dnia 8.11 Samorząd Uczniowski ogłosił uroczyste obchody Święta Niepodległości w naszej szkole.

Tego dnia odbył się uroczysty apel, który został nadany przez szkolny radiowęzeł od godz. 11.00, a  11.11 wszyscy nauczyciele z uczniami odśpiewali hymn w klasach.

SU zorganizował też drugą edycję konkursu „Bake off”- dla  Niepodległej” – w barwach narodowych. Wszyscy mogli poczuć wspaniały smak niepodległości, próbując smakołyków w barwach narodowych: biało-czerwonych. Wyroby kulinarne można było zakupić za symboliczną kwotę na zorganizowanym w szkole patriotycznym kiermaszu. 

Jury z trudem wyłoniło zwycięskie klasy, gdyż kulinarne wyroby  były smaczne, pięknie udekorowane i spełniały  patriotyczne kryteria: 

I miejsce: Antek Kacprzyk z klasy IVA- ciasto z orzełkiem

II miejsce: ciasto orzełek z kl. VE

III miejsce Julia Jędrych z kl. IVB

Wyróżnienia:

Kl. IIC – serce

Kl. IVA Michał Dymek – szarlotka

Kl. VG Pola Podębiak 

Kl. VJ galaretka

Kl  VIA – ciasto flaga

KL  VIE – narodowe ciasto malinowo-kokosowe

Kl. VIIIB Hania Łukasiak 

  Pozostałe klasy, które wzięły udział w patriotycznym konkursie: 

KLASY 4: 4A, 4B

KLASY 5: 5A, 5C, 5G, 5H, 5E, 5J

KLASY 6: 6A, 6B, 6D, 6E

KLASY 7; 7A, 7D

KLASY 8: 8C

 GRATUJEMY ZWYCIĘZCOM!

 Fundusz ze sprzedaży patriotycznych wyrobów będzie przeznaczony na działalność SU ( finansowanie nagród w konkursach), a część sumy  zostanie  przekazana na zakup darów dla kombatantów na kresach wschodnich..

Tego dnia nauczyciele oraz uczniowie kl. I-VIII mieli przypięte kotyliony do odświętnych ubrań. Przyznano punkty w całorocznym konkursie ” Aktywna klasa”  uczniom  za ilość przypiętych symbolów narodowych do ubrań.

Wszystkim klasom zaangażowanym w konkursie zostało przyznane też po 10 pkt. w całorocznym konkursie ” Aktywna klasa”

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM, NAUCZYCIELOM, RODZICOM ZA ZAANGAŻOWANIE W DNIU PATRIOTYCZNYM.

 

 

„Pumpkin Feast”

W dniach 4.11-8.11. odbył się konkurs lampionu z dyni czyli „Pumpkin Feast”.

Konkurs polegał na przygotowaniu interesującego  lampionu z dyni. Zadaniem uczniów klas było wykonanie lampionu w celu głosowania i wyłonienia jednej dyni na konkurs.

Wystawa lampionów odbyła się po lewej stronie wejścia do budynku,  za małym ogrodzeniem.

A oto wynik konkursu lampionu z dyni ‘’Pumpkin Feast”:
I miejsce:
kl. 5E Filip Henobel i Konrad Kudlek oraz
kl. 5B Jakub Stępień

II miejsce:
kl. 4a; Emilia Budna, Ola Nawara, Agata Trzcińska
kl. ? klasa – wykonawca nieznany- dynia z toporkiem

III miejsce:
kl.6A: Maja Lewandowska oraz
kl.kl.6D: Ania i Marta Stefańska

Wyróżnienia:
kl. VE Bartosz Zdziech
kl. 5B: Michał Kurpiewski

Każda klasa biorąca udział  w konkursie zdobyła po 5pkt.w całorocznym konkursie „Aktywna Klasa”.

Dla zwycięzców przewidziane były dyplomy i drobne upominki.

       GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I DZIĘKUJEMY KLASOM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE !

*****************************************************************************************

Październik

Dnia 15.10 odbył się konkurs „Bake off”- z okazji Dnia Nauczyciela, który został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski dla klas 2-8. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować ciasta o tematyce szkolnej z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Wybrane osoby sprzedawały ciasta na kiermaszu jednak nauczyciele, w dniu swojego święta, nie musieli płacić za słodkości.
Okazało się, że klasy biorące udział w konkursie otrzymały równą ilość głosów, gdyż wszystkie smakołyki były przepyszne i barwnie udekorowane w w/w tematyce!

 Decyzją SU wszystkim klasom, biorącym udział w konkursie, zostało przyznane po 10 pkt w całorocznym konkursie ” Aktywna Klasa”. Oprócz punktów, wykonawcy wypieków otrzymali słodkie upominki. 

W konkursie wzięli udział uczniowie z następujących klas:

Klasy 2-3:

Kl.3 B ,kl. 3 C, kl. 3 E:

Klasy 4-8:

  1. 4A, kl .4B
  2. 5A, kl. 5C,kl. 5E, kl. 5h, kl. 5J
  3. 6A,kl. 6B, kl. 6D,  kl.6F
  4. 7D, kL.7F
  5. 8A, kl. 8B, kl. 8C, kl. 8D

Podziękowania dla wszystkich młodych cukierników!

Część smakołyków została sprzedana i zasiliła fundusz uczniowski, z którego będą finansowane  nagrody w różnych konkursach organizowanych przez SU w naszej szkole.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Wrzesień

We wrześniu zostały ogłoszone nowe wybory przewodniczących do Samorządu Uczniowskiego. Chętni uczniowie z klas VI – VIII mogli zgłosić swoje kandydatury, a społeczność szkolna mogła zapoznać się z propozycjami nowych liderów.  W dniach 25.09-27.09 odbyły się wybory i każdy uczeń mógł oddać swój głos na wybranego przez siebie kandydata.

Największą liczbę głosów zdobyły uczennice z kl. 8A: Julia Gierczak oraz Zuzanna Roguska, które zgodnie z oczekiwaniami społeczności szkolnej  zostały przewodniczącymi SU.

Zastępcą przewodniczących została Amelia Gradowska z kl. 8C.

Pozostali kandydaci: Hanna Lukasiak z kl. 8B oraz Aleksander Kobera i Grzegorz Wnuk z kl. 7B weszli do rady SU.

Nadal opiekę nad  Samorządem Uczniowskim będą sprawować nauczycielki: Marzenna Marciniak i Małgorzata Topczewska.

 

#################################################################

ROK SZKOLNY 2018/19

CZERWIEC

Z przyjemnością ogłaszam wynik rozstrzygniętego, całorocznego konkursu ” Aktywna Klasa”, który został ogłoszony i zorganizowany przez Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2018/19. Przez cały rok uczniowie klas IV-VIII rywalizowali o ten tytuł angażując się w życie społeczności szkolnej.

Ocenie na punkty, podlegało zaangażowanie, udział uczniów w różnorodnych przedsięwzięciach i konkursach: o charakterze: edukacyjnym, patriotycznym, kulturalnym i integracyjnym, organizowanych przez Samorząd Uczniowski.

W punktacji całorocznego konkursu, były także brane pod uwagę: udział klas w różnych akcjach charytatywnych oraz poziom ich czytelnictwa.

Uczniowie klas, na bieżąco mogli monitować wynik konkursu, gdyż przyznawane punkty klasom w poszczególnych konkurach przez SU, były nanoszone na arkusz, zamieszczony w gablocie Samorządu Uczniowskiego na parterze, w holu szkoły.

Przez cały rok szkolny cztery klasy, zdobyły najwyższą liczbę punktów i otrzymały nagrody pieniężne pod koniec roku szkolnego. Oto wynik:

    I miejsce: klasa 4h  ( wychowawca: p. Jacek Bugowski, nauczyciel wspierający: p. Joanna Wierzbicka )

    II miejsce: klasa 7c  ( wychowawczyni:p. Honorata Markiewicz )

    III miejsce: klasa 8a ( wychowawczyni: p. Bożena Gołos )

    IV miejsce: klasa 7a ( wychowawczyni: p. Anna Bańczyk )

Nagrody pieniężne dla zwycięskich klas zostały ufundowane ze środków finansowych, zdobytych przez Samorząd Uczniowski, w organizowanych przez niego konkursach ( w szczególności kilku edycjach konkursu ” Bake off”) w ciągu całego roku szkolnego. Najlepsza klasa otrzymała dodatkowo puchar przechodni „Aktywna Klasa”.

ZWYCIĘSKIM KLASOM I ICH WYCHOWAWCOM GRATULUJEMY NIE TYLKO ZWYCIĘSTWA ALE RÓWNIEŻ ZAANGAŻOWANIA W ŻYCIE SZKOŁY I PRACY NA RZECZ INNYCH !

 

 

KWIECIEŃ 2019 r.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Dnia 2.04 została zorganizowana już trzecią edycja konkursu ” Bake off”. Wydarzenie to miało na celu uhonorowanie Światowego Dnia Autyzmu (wypadającego 02.04) i zostało zorganizowane w formie kiermaszu połączonego z konkursem na najciekawszy wypiek. W tej odsłonie konkursu zadaniem uczestników było przygotowanie ciasta z niebieskim ubarwieniem. A czemu z niebieskim? – ktoś zapyta, a to dlatego, że niebieski kolor to symbol tego dnia oraz symbol Dnia Autyzmu. Ciast było całkiem sporo, może nie aż tak dużo jak w pierwszych dwóch edycjach, jednak nasi uczniowie jak zwykle spisali się i przygotowali smakowite wypieki. Fundusz ze sprzedaży ciast zostanie przekazany na nagrody dla uczniów w konkursach organizowanych przez SU oraz na działania Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczący oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy przygotowali wypieki, ale także i tym, którzy je zakupili.
 

 

Marzec 2019 r.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

21.03 Pierwszy Dzień Wiosny oraz obchody Światowego Dnia Zespołu Downa

To mógł być dzień jak co dzień, jednak samorząd uczniowski nie mógł na to pozwolić, a to dlatego, że 21.03 to pierwszy dzień wiosny oraz Światowy Dzień Zespołu Downa! Z tej okazji przewodniczący samorządu zorganizował parę akcji. Po pierwsze dzień piżamy, czyli kreatywna forma obchodzenia pierwszego dnia wiosny. Każdy uczeń mógł przyjść do szkoły w piżamie lub w wiosennym stroju !
Drugim obchodzonym przez społeczność szkolną świętem był Światowy Dzień Zespołu Downa, czyli dzień skarpety nie do pary. W tym roku samorząd bardzo wypromował to wydarzenie. Uczniowie pod przewodnictwem Pani Joanny Wierzbickiej zorganizowali kiermasz ciast oraz dekoracji związanych z kolorowymi skarpetkami. Ktoś zapyta: a jaki związek maja skarpetki z tym wydarzeniem? Otóż skarpetki (kolorowe, nie do pary) to symbol tego dnia, na dodatek to nic trudnego założyć kolorowe skarpetki, a dzięki temu wesprzeć akcję oraz okazać solidarność z osobami z zespołem downa. Tego dnia odbył się również quiz wiedzy o zespole downa. Reprezentanci klas musieli wykazać się sporą wiedzą na temat zespołu downa aby wygrać w konkursie.
Ogółem pierwszy dzień wiosny wypadł radośnie! Prawie wszyscy uczniowie,  a nawet i niektórzy nauczyciele mieli skarpetki nie do pary ! Wiele osób przyszło na lekcje ubranych w piżamy a zdarzały się klasy z prawie stuprocentowym ubiorem uczniów w piżamy !  Wygląda to niesamowicie ! W tym dniu klasy mogły zdobyć punkty do całorocznego konkursu aktywna klasa za: udział w przebraniu w piżamy i skarpetki oraz za wysokie miejsce w quizie. Przewodniczący samorządu uczniowskiego pragną podziękować każdemu kto włączył się w wiosenną zabawę!
                                                                                    Hubert Bardian
 

Dzień Świętego Patryka

 
Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Świętego Patryka. Jako, że kalendarzowo wypadł on w niedzielę (17.03), zdecydowaliśmy się go celebrować w piątek (15.03). W tym roku SU podjął się wyzwania zorganizowania paru konkursów.
    Na piętrze odbywał się konkurs zbierania koniczynek, liczyła się nie tylko szybkość, ale i ilość zebranych koniczynek,zaś na parterze uczniowie współzawodniczyli w konkursie  „QR Run”, polegającym na odnajdywaniu tzw. przystanków, przy których wisiały specjalnie stworzone kody QR. Uczniowie skanowali kody za pomocą telefonów, a następnie rozwiązywali quizy o Dniu Św. Patryka (które wyświetlały się na telefonach po zeskanowaniu kodu). Konkurs wypadł naprawdę dobrze, chociaż pojawiły się pewne się pewne problemy techniczne. Do konkursu ”QR Run” oraz do konkurencji zbierania koniczynek zostało zaproszonych po 2 reprezentantów z każdej klasy. Było ok. 40 uczniów (20 do ” QR Run” i 20 do zbieranie koniczynek). Konkursy dla starszych uczniów organizowali przewodniczący samorządu uczniowskiego. Jakub Mierzwa oraz główny organizator Hubert Bardian. Przy rozwieszaniu QR kodów, oraz koniczynek pomogli również uczniowie: Lena Szymańska oraz Krzysztof Bielik. 
   Akcja wypadła bardzo dobrze, co najważniejsze wszyscy się świetnie bawili. W tym dniu wiele uczniów przyszło do szkoły w zielonych ubraniach, co poszerzyło skalę naszej zabawy. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawach oraz za włączanie się w akcje Samorządu Uczniowskiego!
                                                                                                                                                             Hubert Bardia

 

Luty 2019 r.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Dzień Myśli Braterskiej (World Thinking Day)

W dniu 22 lutego obchodziliśmy Dzień Myśli Braterskiej (World Thinking Day). To święto przyjaźni corocznie celebrowane jest przez harcerzy i skautów na całym świecie.W naszej szkole uczciliśmy ten dzień.
Samorząd Uczniowski w porozumieniu z Dyrekcją zaproponował, aby 22 lutego zuchy, harcerze i skauci przyszli do szkoły w mundurkach i/lub chustach harcerskich.Każdy uczeń ubrany w strój harcerski, został nagrodzony prawem skorzystania z tzw. szczęśliwego numerka. Tego dnia można było zobaczyć wielu zuchów i harcerzy. Dzień ten przypadł sporej grupie uczniów do gustu.
 
Walentynki
 
 
Tradycją już jest, iż co roku 14. 02, na walentynki samorząd organizuje tak zwaną pocztę walentynkową. W tym roku również nie zapomnieliśmy o tym wydarzeniu. Od poniedziałku do porannych godzin czwartku przy wejściu do szkoły stało piękne pudełko przygotowane przez uczennicę klasy 6g Anię K., do którego wszyscy chętni mogli wrzucać laurki i listy do swoich sympatii, przyjaciół czy nauczycieli. Ilość laurek przerosła nasze oczekiwania, było ich mnóstwo! Na szczęście na większości walentynek było napisane do kogo one mają trafić i z której klasy są Ci szczęściarze 😉 Niestety, było parę  kartek bez adresatów, które nie zostały dostarczone. 
W sortowaniu i dostarczaniu kartek do adresatów zaangażowali się  uczniowie: Magda Sołkowicz, Lena Szymańska, Jakub Mierzwa i Hubert Bardian.
Najwięcej liścików otrzymali uczniowie klas piątych ! Miłym zaskoczeniem była też duża liczba walentynek dla nauczycieli. Ogółem akcja wypadła bardzo pozytywnie, często witał uśmiech na twarzach uczniów, no bo jak tu się nie wzruszyć, widząc słodkie wiersze np. autorstwa  drugoklasistów czy trzecioklasistów.
W imieniu całego samorządu uczniowskiego pragnę podziękować wszystkim osobom, które wrzuciły piękną walentynkę do pudełka, przyłączając się do wydarzenia UTY
 

Styczeń 2019 r.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Projekt pomocy koleżeńskiej

W styczniu przedstawiciele  Samorządu Uczniowskiego zorganizowali projekt pomocy koleżeńskiej: w odrabianiu lekcji, wyjaśnianiu treści programowych dla chętnych do nauki uczniów. Uczniowie, mogą  korzystać z pomocy koleżeńskiej uczniów-korepetytorów. Mają możliwość nawet nauczyć się innych języków obcych. Zajęcia zostały  zorganizowane w świetlicy i w bibliotece.Chętni uczniowie do nauki, mogą zapisać się na listę w sekretariacie, w oparciu o harmonogram wywieszonych propozycji pomocy koleżeńskiej, zaproponowanych przez uczniów-korepetytorów.

Jednocześnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przypominają przewodniczącym klas IV-VIII, o możliwości zgłoszenia projektu, konkursu na rzecz społeczności szkolnej.
odpowiedzialny za projekt: Hubert B. z kl. 8a

Pomoc koleżeńska

 

Konkurs „QR run”

Dnia 24 01 odbył się konkurs „QR run” rozwiązywania łamigłówek. W konkursie wzięli udział uczniowie z kl. IV-VIII. Konkurs został zorganizowany przez SU i polegał na rozwiązywaniu łamigłówek za pomocą ściągniętych kodów na smartfony. Uczniowie mieli za zadanie odszukać jak najszybciej kody umieszczone w różnych częściach szkoły. Zabawa wyzwoliła wiele pozytywnych emocji u uczniów. A oto wynik konkursu:
I miejsce: kl. 8D
II miejsce: kl. 5f
III miejsce: kl 4f
Zwycięskim klasom gratulujemy i w ten sposób uczniowie tych klas zdobyli po 5 pkt w całorocznym konkursie „Aktywna Klasa”!
Pozostałym klasom, biorącym udział w konkursie z: 4c, 4J, 5b, 5E, 7a, 7b, 8a, 8b zostało przyznanych po 4 pkt. w całorocznym konkursie ” Aktywna klasa”.
Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

 

 

GRUDZIEŃ

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Samorząd Uczniowski, wraz ze świątecznymi życzeniami dla dyrekcji, wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów, zarządził KOLOROWY DZIEŃ 20.12 . TEGO DNIA, POSIADANIE CZERWONEJ CZAPKI MIKOŁAJA usprawiedliwiało uczniów od nieprzygotowania z pracy domowej. Uczniowie lubią takie dni w szkole.

Tradycyjnie, Samorząd Uczniowski, dzień 4.12 ogłosił dniem obchodów SOLIDARNOŚCI Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI.

Biała wstążka przypięta do ubrań uczniów i nauczycieli była znakiem solidarności z osobami niepełnosprawnymi. Przewodniczący klas sprawdzili ilość białych wstążek przypiętych do ubrań uczniów.

Tego dnia, Samorząd Uczniowski zorganizował też międzyklasowy quiz wiedzy o niepełnosprawności w formie kahoot.
W celu przygotowania się do quizu, uczniowie mogli przez tydzień obejrzeć film o w/w tematyce, który znajdował się na pulpitach komputerów w klasach.
Za udział w akcji zostały przyznawane kolejne punkty klasom w całorocznym konkursie „Aktywna klasa”.

 

 

Listopad 2018 r.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

23.11 Obchody Dnia Misia

Tradycyjnie piątek 23 XI w naszej szkole SU ogłasza Dniem Misia. Tego dnia uczniowie, którzy posiadali pluszowego misia, mogli liczyć na usprawiedliwienie z powodu braku pracy domowej lub zwolnienia z odpowiedzi.

 

„Bake off”- Smak Niepodległej”

Dnia 8.11 Samorząd Uczniowski zorganizował drugą edycję konkursu „Bake off”- Smak Niepodległej”, tym razem o charakterze patriotycznym – śladami 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Wszyscy mogli poczuć wspaniały smak niepodległości, próbując smakołyków w barwach narodowych: biało-czerwonych.

Jury było bardzo trudno wyłonić zwycięskie klasy, gdyż kulinarne wyroby idealnie spełniały patriotyczne kryteria. W związku z powyższym, wszystkim klasom biorącym udział w konkursie zostało przyznane po 10 pkt w ” Aktywna klasa”.

Dodatkowo 3 klasom: 4 E, 4H i 6D zostały przyznane I miejsca, gdyż ich wypieki wyróżniały się walorami patriotycznymi.

Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym: nauczycielom, rodzicom, uczniom (a w szczególności reprezentantom SU), dzięki którym konkurs udał się wspaniale.
Duże podziękowania należą się klasom, które wzięły w nim udział:
Kl. 2B
Klasy IV:
kl. 4A, 4B, 4C, 4E, 4G, 4H, 4I
Klasy V:
5C, 5D, 5E
Klasy VI:
6A, 6B, 6D, 6G, 6H
klasy VII:
7A, 7C, 7D,
klasy VIII:
8A,
Tego dnia zostały też przyznane punkty klasom za ilość przypiętych narodowych kotylionów do ubrań uczniów. Ilość przyznanych punktów klasom jest do wglądu w gablotce SU w korytarzu na parterze szkoły.

 

 

Październik 2018 r.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

 „Pumpkin Feast”

W dniach 29.10 – 31.10  odbyła się  prezentacja lampionów z dyni w związku z konkursem   ‘’Pumpkin Feast”. Konkurs polegał na przygotowaniu  najciekawszego lampionu z dyni.

Każda klasa miała możliwość wykonania lampionów i dokonania wyboru  jednego z nich  na konkurs. Lampiony pięknie się prezentowały  i zostały ustawione przy wejściu do szkoły. Dyniowe lampiony zostały  ocenione:

I miejsce:

  1. IVE     VIG     VIIA

II miejsce:

Kl.  IVC     IVJ        VD  

III miejsce:

IVF       VC        VIIC

Wyróżnienia zdobyły następujące klasy:

IVH           VA             VB            VE            VIA            VIB             VIIB              VIID

Wszystkie klasy, które wzięły udział w konkursie zdobyły po 5 pkt. w całorocznym konkursie „ Aktywna Klasa”.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

„Bake off”

 
Dnia 12. 10 18 Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs wypieków ” Bake off” z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Uczniowie klas mogli przygotować w domu jeden wypiek (ciasto lub deser, ciasteczka etc.) . 
 
Smakołyki zostały ocenione przez jury, złożone przez nauczycieli i reprezentację uczniów. Wszystkie wypieki były smaaaakowite, estetyczne i pomysłowe. 
 
Klasy, które wzięły udział w konkursie otrzymały po 7 pkt. w całorocznym konkursie ” Aktywna Klasa”:
 
Kl IV:    G, H, E
KL.V:    A, B, C, D, E, F
KL.VI:   A, D, E, F, G
KL.VII:  A ,B, C, D
KL.VIII: A, D
 
Na przerwach, na szkolnym korytarzu  odbył się wielki kiermasz wypieków i można było za symboliczne kwoty spróbować fantastycznych wypieków. Fundusz ze sprzedaży smakołyków zasilił konto Rady Rodziców i zostanie on przeznaczony na potrzeby uczniów naszej szkoły.
 Nauczyciele serdecznie dziękują uczniom za wielkie zaangażowanie w organizację konkursu ” Bake off”.
 

****************************************************************************

Wrzesień 2018 r.

Dnia 25.09 odbyły się wybory przewodniczących kl. IV-VIII do Samorządu Uczniowskiego.
Największą liczbę głosów zdobyli:
Julia Gierczak z kl. VIIa oraz Kuba Mierzwa kl. VIIIa
Hubert Bardian z kl. VIIIa zdobył drugie miejsce w wyborach.
Tych troje wybranych uczniów będzie przewodniczyło działaniom Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/19.
Gratulacje !
Opieką nad gablotką SU, już kolejny rok, podjęła się Anna Kurowska z kl.VIg.

*****************************************************************************

 

 

 

 

 

 

Szkoła z Klasą