Sport w szkole

Mistrzostwa szkoły na ergometrach wioślarskich

W dniu 19 listopada dzięki życzliwości Warszawskiemu Towarzystwu Wioślarskiemu odbyły się Mistrzostwa szkoły na ergometrach wioślarskich. Dzieci rywalizowały w swoich rocznikach – 4,5,6,7 i 8 klasy oddzielnie. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci
(ok 100 uczniów startujących)

Medale i dyplomy wręczała pani wicedyrektor Beata Dronszcz

Organizator
Kamil Hentka

 

 

****************************************************************************

II mistrzostwa szkoły w piłce nożnej

W dniu 12 października odbyły się II mistrzostwa szkoły w piłce nożnej. Do turnieju zgłosiło się 16 klas, które zostały podzielone na dwie kategorie: IV-V oraz VI-VIII klasy. Mecze były emocjonujące, a finał rozstrzygnęły rzuty karne.

Klasyfikacja końcowa:

kat. kl. IV-V

I miejsce kl. 5e
II miejsce kl. 5a
III miejsce kl 4d

kat. VI-VIII

I miejsce kl. 7b
II miejsce kl. 6a
III miejsce kl. 6b

Organizator: Jacek Bugowski, Kamil Hentka