Nasze sukcesy

ROK SZKOLNY 2019/20

*******************************************************************************************

„Ja za 20 lat”

Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu plastyczno-literackiego „Ja za 20 lat” organizowanego w ramach kampanii profilaktyczno-edukacyjnej Zachowaj Trzeźwy Umysł ‘2019.

Uczniowie wykonali prace plastyczne pod kierunkiem Pani Katarzyny Motyczyńskiej i Pani   Magdaleny Zielińskiej-Zalewskiej. Konkurs na terenie szkoły koordynowali pedagodzy szkolni – Edyta Górniak-Pomykała i Monika Modrzewska.

19 września br. laureaci  odebrali dyplomy i nagrody z rąk Burmistrza Dzielnicy Białołęka – Pana Grzegorza Kucy.

Nagrodzeni to:

  1. Szymon Kadłubowski 6a
  2. Krystyna Zabłocka 6a
  3. Mariusz Rozbicki 6a 
  4. Zuzanna Zalejska 6f 
  5. Zuzanna Markowicz 7a
  6. Kinga Szymańska 8a
  7. Patrycja Serafin 8b
  8. Weronika Miącz 8b
  9. Maria Budna 8c

Wszystkim laureatom gratulujemy!

*********************************************

ROK SZKOLNY 2018/19

**************************************************************************************

SUKCES     FILIPA 

Z przyjemnością zawiadamiamy, że  uczeń  naszej szkoły – Filip Grzęda   z  klasy 4 F  otrzymał  indywidualną  nagrodę   aktorską   za  rolę  Kajtka w  spektaklu „Florek i niepodległość ” przygotowanym  przez   szkolny  zespół  teatralny  „Wielokropek”. Spektakl przedstawia  wzruszającą   przygodę  dwóch  chłopców,  którzy  podczas  walk o niepodległość   uciekają  do  oddziałów  Piłsudskiego, aby walczyć jako  ochotnicy.

 

 

 

***************************************************************************************

WYNIKI KONKURSU

BIBLIJNA AKADEMIA NAJMŁODSZYCH (BAN 2019)

 

I miejsce  (maksymalna liczba punktów: 105):

Marta J. – z klasy 8b

II miejsce  (101 punktów):

Weronika B.   –  z klasy 8c

III miejsce (100 punktów):

Zofia C. – z klasy 6e

Wyróżnienie:  (89 punktów)

Mariusz R. –  z klasy 5a

 

Do  Finału Warszawskiego zakwalifikowali się:

  • Marta J.
  • Weronika B.
  • Zofia C.

 

GRATULUJEMY NAJWYTRWALSZYM !!!

 

****************************************************************************************

Wyniki konkursu ” Wybrana Stacja Drogi Krzyżowej”

Klasy I
I – Wiktoria Gąsiorowska kl. I c
II – Mikołaj Rybak kl. I b
III – Weronika Torjinschi kl. I d

Klasy II
I – Borys Maciejewski kl. II a
II – Lena Olendzka kl. II c
III – Aleksandra Bieniek kl. II a

Klasy III
I – Aleksandra Nawara kl. III d
II – Antoni Kacprzyk kl. III a
III – Tobiasz Kaczmarek kl. III d

Pozostałe prace zostały wyróżnione – gratulujemy.

Za udział w konkursie dziękujemy.

 

****************************************************************************************

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Autoportret”

Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Autoportret” organizowanego w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018.

W konkursie wzięło udział 15 uczniów naszej szkoły. Wykonali oni prace plastyczne pod kierunkiem nauczycielki plastyki –  Magdaleny Zielińskiej-Zalewskiej. Konkurs na terenie szkoły koordynowała Monika Modrzewska i Edyta Górniak-Pomykała – pedagodzy szkolni.

18 września br. laureaci  odebrali w Ratuszu dyplomy i nagrody z rąk Burmistrza Dzielnicy Pana Marcina Adamkiewicza.

Nagrodzeni to:

Rafał Piasecki 5a

Yessica Witeńko 5e

Tristan Witeńko 5e

Zuzanna Zalejska 5f

Zuzanna Bereda 5f

Julia Bakulińska 6h

Zofia Gozdera 6h

Morbert Agaczewski 7b

*******************************************************************************************

Mistrzostwa Warszawy na ergometrach wioślarskich

W dniu 26 września 2018 odbyły się sztafetowe Mistrzostwa Warszawy na ergometrach wioślarskich. Naszą szkołę reprezentowało 12 zawodników. Drużyny w 4 osobowych składach startowały na dystansie 300m.

Chłopcy klasy 4-6 III miejsce
Siekierko Paweł
Pawlak Jakub
Posadowski Antek
Świdwa Robert

Dziewczęta klasy 7-8 I miejsce
Roguska Zuzanna
Kobuszewska Zuzanna
Siekierzyńska Basia
Pawłowska Ewa

Chłopcy klasy 7-8 I miejsce
Szeluga Tymoteusz
Paszkowski Michał
Kowalski Jakub
Bielecki Mikołaj

Trener: Kamil Hentka

W klasyfikacji generalnej szkół podstawowych zajęliśmy I miejsce!

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

********************************************************************************************

SUKCES TYMKA SZELUGI !!!

W dniu 4-5 sierpnia 2018 roku uczeń naszej szkoły Tymoteusz Szeluga zdobył Mistrzostwo Polski w wioślarstwie na ósemce podwójnej. Pasją do wioślarstwa Tymek zaraził się w październiku 2017 roku na szkolnych zawodach na ergometrach wioślarskich po czym rozpoczął treningi w Warszawskim Towarzystwie Wioślarskim.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

************************************************************************************

 

***********************************************************************

ROK SZKOLNY 2017/18

Sukces w konkursie  dzielnicowym

Franciszek Lubrczyński z klasy 3j  (wychowawca Pani Marta Bekier) zajął II miejsce w dzielnicowym konkursie Cichego Czytania ze Zrozumieniem dla klas III.

************************************************************************************************

Miło mi poinformować o wynikach konkursu diecezjalnego dla dzieci szkół podstawowych: „1/185 – tajemnicze znaki Boga w mojej parafii”. Wyróżnienie i nagrody otrzymują: Mikołaj Szczapiński, Anna Mróz i Anna Kurowska z klasy IV g.

zdjęcia

*********************************************************************************************

I miejsce () maksymalna liczba punktów: 105):

Mateusz Filipiak     z klasy 4g

Michał Filipiak          z klasy 4g

Robert Filipiak         z klasy 6a

Jan Sikorski            z klasy 6d

II miejsce (99 punktów):

Tomasz Piasecki            z klasy 6b

Magdalena Sołkowicz    z klasy 6f

III miejsce (99 punktów):

Magdalena Prusińska    z klasy 6e

Wyróżnienie: (87 punktów):

Stanisław Nożyński        z klasy 6g

Do  Finału Warszawskiego zakwalifikowali się:

1)    Magdalena Sołkowicz

2)    Robert Filipiak

3)    Jan Sikorski

GRATULUJEMY NAJWYTRWALSZYM !!!

***********************************************************************************************************

Miło nam poinformować, że reprezentacja szkoły klas trzecich w składzie:
1. Bereda Zuzanna (3f)
2. Sikorski Adam (3e)
3. Stefański Bartłomiej (3d)
4. Żarska Julia (3a)
zajęła I miejsce w międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „MATEMATYKA NA SPORTOWO”.
Gratulujemy i cieszymy się z sukcesu!

opiekun grupy Małgorzata Trawińska

************************************************************************************************************

Klasy I

Miejsce 1 –  Julia Pilińska  (klasa I E)

Miejsce 2 –  Maria Grzyb  (klasa I A)

Miejsce 3 –  Emilia Budna  (klasa I A)

 

Klasy II

Miejsce 1 –  Maja Gajewska  (klasa II H)

Miejsce 2 –  Kinga Roszczypała  (klasa II G)

Miejsce 3 –  Marta Figura  (klasa II G)

 

Klasy III

Miejsce 1 –  Alicja Kostrzewa  (klasa III E)

Miejsce 2 –  Aleksandra Łysak  (klasa III D)

Miejsce 3 –  Maja Wilga (klasa  III B)

*************************************************************************************************************

Dnia 11 stycznia 2017 obyła się XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT.

Sprawozdanie z konkursu MAT

WYNIKI UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

ADAM SIKORSKI kl 3e – laureat I miejsca – Tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach

MICHAŁ MUELLER  kl. 5b – bardzo dobry wynik w konkursie

KACPER KOTOWSKI kl. 5c – bardzo dobry wynik w konkursie

JAKUB JAROSZ kl. 5b – bardzo dobry wynik w konkursie

AMELIA GRADOWSKA kl. 5c – dobry wynik w konkursie

MARTA ROCHMIŃSKA KL. 4e – dobry wynik w konkursie

MICHAŁ GRUDZIEŃ kl. 5d – dobry wynik w konkursie

TOMASZ PIASECKI kl. 6b -dobry wynik w konkursie

JAN SIKORSKI kl. 6d – dobry wynik w konkursie

SZYMON MAJEWSKI kl. 6f – dobry wynik w konkursie

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy !!!

 

Szkoła z Klasą