Wolontariat w szkole

ROK SZKOLNY 2018/19

Akcja wolontariatu

Zapraszamy wszystkich mających potrzebę podzielenia się z dziećmi, z białołęckiego Domu Dziecka „Chata”:

• słodyczami,
  • filmami DVD dla dzieci i młodzieży
  • nowymi zabawkami kreatywnymi ( np. Play-Doh, książeczki do wklejania, malowania itp.) do włączenia się w naszą akcję.

Zbiórka podarunków odbywać się będzie w naszej szkole w dniach        10 – 17 grudnia.

10 grudnia przedstawiciele wolontariatu będą zbierać w klasach  przyniesione rzeczy.

Prezenty można także przynosić w pozostałe dni do sali D-104 i D-105

Świąteczną akcję koordynują uczniowie ze szkolnego wolontariatu wraz z opiekunami. Darczyńcy otrzymają dodatkowy punkt z zachowania.

„Góra grosza”

Wolontariat SP 112 uprzejmie informuje, że od 3 grudnia 2018 rozpoczynamy akcję „Góra grosza”.

W każdy piątek grudnia 2018 wolontariusze będą zbierać drobne monety.

Celem akcji jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.Wolontariat SP 112

Wolontariat SP 112 pragnie podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji zbiórki makulatury.
Udało się nam zebrać aż 1 tonę 340 kg makulatury.

DZIĘKUJEMY

„Kup Pan szczotkę”

Wolontariat SP 112 wspólnie z Fundacją Redemptoris Missio serdecznie zaprasza do akcji „Kup Pan szczotkę”. Prosimy o pasty i szczoteczki do zębów, które wyślemy do Afryki.
Wolontariusze będą zbierać dary w każdy wtorek oraz czwartek do 14 grudnia 2018.
Z góry dziękujemy za życzliwość i każdy dar serca.
Wolontariusze SP 112

„Wolontariat SP112 bardzo serdecznie pragnie podziękować wszystkim. którzy przyłączyli się do akcji Opatrunek na Ratunek. Zebraliśmy 10 kartonów darów.
Z całego serca dziękujemy za okazaną pomoc, życzliwość i wsparcie.

Wolontariusze SP112″

„Wolontariat SP 112 uprzejmie informuje, że w dniach od 6 do 9 listopada 2018 r. odbędzie się zbiórka makulatury w ramach projektu „Przywróćmy dzieciom uśmiech”. Celem akcji jest pomoc dzieciom przebywającym w rodzinnych domach dziecka.
Kontener będzie ustawiony przy bramie szkolnej.
Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję. Chroniąc środowisko naturalne jednocześnie pomagamy dzieciom.

Wolontariusze SP 112″

*******************************************************************************************

ROK SZKOLNY 2017/18

Wolontariat  z SP112 oraz Fundacja Przyjazny ŚwiatDzieckaponownie wziął udział w akcji zbiórki makulatury na rzecz rodzinnych domów dziecka. Zbiórka odbyła się w dniach 16 – 18 października 2017r.